ZDRAVÉ ŽEHLENÍ PARNÍ ŽEHLIČKOU!

Jedinečný systém SteamPod firmy L´Oréal Professionnel pro narovnávání vlasů kombinuje výhody parní uhlazující žehličky s unikátních párou aktivovaných produktů technologie Pro-Keratin.

Vysokotlaký proud páry 3,5g/min vlasy před uhlazením hydratuje, chrání je před teplotním šokem a aktivuje produkty péče SteamPod. Tyto produkty jsou následně proudem páry vtlačeny až do C zóny vlasu a následně zažehleny vysoce odolnými a hladkými pláty.

Parní systém SteamPod poskytuje vlasům kompletní péči jak na povrchu, tak uvnitř vlasového vlákna. Parou aktivované složky Pro-Keratinu vniknou hluboko do vlasů, zregenerují, opraví a posilní vlas. Aplikace vydrží 4-6 mytí vlasů. Tato služba díky své šetrnosti a hloubkové obnově je vhodná i pro klientky, které mají zcitlivělé vlasy.

Jedinečný koncept dvou přístupů – parní žehličky a přípravků s technologií Pro-Keratin – poskytuje vlasům péči jak na povrchu, tak uvnitř vlasového vlákna. Cílem technologie STEAMPOD totiž není pouhé uhlazení či vytvarování, ale také ozdravení.

Jak takový sytém konkrétně funguje? Párou aktivované přípravky jsou vtlačeny dovnitř vlasu a následně zažehleny hladkými pláty. Výsledkem je tedy hloubková obnova struktury vlasového vlákna až po tři umytí, zrcadlový lesk, přirozený pohyb vlasů, scelené konečky a perfektně uhlazený účes, který se snadno upravuje.

“STEAMPOD by neměl být brán jako klasická žehlička, kde je krásný vlas vidět jen tehdy, když se vyžehlí. Je to vlastně taková spojka mezi hloubkovým ošetřením a stylingem,” vysvětluje význam technologie kadeřník Libor Šula. “Vlas by se měl po STEAMPODU hýbat, účes by neměl být splácnutý a měl by si zachovat objem,” dodává k tomu. “Je to styling, který současně regeneruje. Mnoho žen si totiž myslí, že když si vlasy často žehlí, zároveň si je tím ničí,” zamýšlí se Libor nad tím, že to tak skutečně v některých případech může být: “Se STEAMPODEM ale dosáhnou stejného výsledku a ještě si tím vlasy vyzdraví.“